تبلیغات
ساعت کانون

سامانه فیش حقوقی

کانون بازنشستگان وزارت نیرو

قوانین ، بخشنامه ها

مجموعه قوانین ومقررات بازنشستگی

با هم کمی بخندیم

نیروگاه ها را بشناسیم

اوقات شرعی

سایتهای جالب و مفید

لینک باکس

 

تازه ترین خبرها

برگزاری جشنواره بزرگ تجلیل از بازنشستگان و خانواده های آنان دی ماه 94

یگروز شاد در کنار طبیعت زیبای بهاری (خرداد94)+عکس

یا من اسمه  دوا وذکره شفا(بهار94) +عکس

بیست دومین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب و برق مهر 95 سمنان+عکس

 
 

نوزدهمین گردهمایی کانونهای صنعت آب وبرق کشور ( گرگان) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط نیک نام   
یکشنبه, 27 اردیبهشت 1394 ساعت 14:57

 

نوزدهمین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب و برق کشور

استان گلستان ،، گرگان ،،

94/2/24

نوزدهمین گردهمایی کانونهای صنعت آب وبرق کشور با حضور تعدادی از کانونهای صنعت آب وبرق کشور در تاریخ 94/2/24 در سالن اجتماعات ( میر داماد) شهرستان گرگان برگزار شد.

در این نشست پس از تلاوتی چند از آیات قرآن کریم ، جناب آقای مهندس خاندوزی ریاست کانون صنعت آب وبرق گلستان ضمن خوشامد گویی به حاضرین ، گزارشی از  فعالیت های کانون استان گلستان را ارائه کردند . نکات حائز اهمیت در این گزارش کانون استان گلستان دارای 690 عضو از کلیه شرکتهای صنعت آب وبرق  که تحت پوشش کلیه شرکتهای صنعت آب وبرق بوده و مورد حمایت تمامی مدیران صنعت آب وبرق استان قرار داشته و کلیه شرکتها موعظف به تامین نیاز های کانون میگردند . ودر سایه همین حمایت ها اکنون کانون صنعت اب وبرق استان گلستان یکی از موفق ترین کانونهای کشور میباشد .

 

در این گردهمایی از 84 کانون صنعت آب وبرق کشور دعوت بعمل آمده که متاسفانه تعداد 43 کانون در این جمع شرکت کردند. عدم حضور کانونها در این گردهمایی از نکات قابل بررسی میباشد که میباستی از سوی مدیران ارشد کانون صنعت آب وبرق مورد توجه قرار گیرد .

پس از آن جناب آقای دکتر دانش منفرد ریاست کانون بازنشستگان کشور سخنرانی کردند و از برگزار کنندگان این گردهمایی تشکر کردند . ومطالبی در خصوص فعالیت های کانون ها و نیاز به توجه مدیران عامل شرکتها به وضعیت بازنشستگان و خدمات دهی مناسب به بازنشستگان را مورد تاکید قراردادند.

 

مهمان ویژه این گردهمایی جناب آقای کرم   رضایی معاونت محترم منابع  انسانی شرکت توانیر بودند که در این گردهمایی حضور پیدا کردند. و پس از جناب اقای دانش منفرد ایراد سخنرانی نمودند.

ایشان گزارشی از بخشنامه ابلاغی وزیر محترم نیرو در خصوص خدمات دهی به بازنشستگان صنعت آب وبرق که در حال حاضر انجام باید گیرد مواردی را ذکر نمودند و پیرامون اجرای ان توسط شرکتها بحث نمودند. همچنین مواردی که در آینده به این بخشنامه باید بازنگری گردد و در حال حاضر مورد کارشناسی قرار گرفته و در انتظار تصویب قرار دارد.

 

ازجمله: طرح بازنگری به خدمات و تسهیلات رفاهی کارکنان وبازنشستگان شرکتهای توزیع برق و شرکتهای مدیت تولید برق .

و طرح بازنگری به دستورالعمل صندوق پس انداز و رفاه شرکتهای توزیع و شرکتهای مدیریت تولید برق .

همانطور که در این گزارش امده طرح بازنگری به خدمات و تسهیلات فقط برای شرکتهای توزیع و شرکتهای مدیریت تولید برق انجام گرفته و نشانی از شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی وجود ندارد که از ضعف های این بازنگری میباشد . که امیدواریم التفاتی به این گروه از بازنشستگان که جزء اصلی وزارت نیرو هستند بشود . در پایان جلسه پرسش و پاسخ انجام گرفت که مانند همیشه حاشیه هایی از سر درد و دل هم با خود داشت .

کانون بازنشستگان نیروگاه شهید سلیمی نکا مراتب تشکر وقدردانی خود را از مدیران ودست اندرکاران برگزاری این گردهمایی مینماید . توفیق روزافزون توام با سلامتی وتندرستی انان را از خداوند متعال مسئلت دارد 

قطعنامه گردهمایی نوزدهم

  عکسهای این گردهمایی کلیک کنید


آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 03 آبان 1394 ساعت 06:55
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

آخرین نظرات

محبوبترین ها

آخرین ارسالی ها

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت کانون چیست؟
 
شورای هماهنگی کانونها

بیوگرافی کانون

دیدنیهای جهان

خواص میوه ها وسبزیجات

روزنامه های صبح ایران

سن که رسید به پنجاه