تبلیغات
ساعت کانون

سامانه فیش حقوقی

کانون بازنشستگان وزارت نیرو

قوانین ، بخشنامه ها

مجموعه قوانین ومقررات بازنشستگی

با هم کمی بخندیم

نیروگاه ها را بشناسیم

اوقات شرعی

سایتهای جالب و مفید

لینک باکس

قابل توجه دوستان و بازدید کنندگان سایت :

آیکون دیدگاهها ونظرات شما در پائین مجموعه ها ومطالب سایت قرار داده شد ما را در بهتر شدن سایت نظرات و پیشنهادات وانتقادات سازنده یاری کنید .

با تشکر کانون بازنشستگان نیروگاه شهید سلیمی نکا

 

تازه ترین خبرها

برگزاری جشنواره بزرگ تجلیل از بازنشستگان و خانواده های آنان دی ماه 94

یگروز شاد در کنار طبیعت زیبای بهاری (خرداد94)+عکس

یا من اسمه  دوا وذکره شفا(بهار94) +عکس

بیست دومین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب و برق مهر 95 سمنان+عکس

 
 

قطعنامه گردهمایی گرگان 24 اردیبهشت 94 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط نیک نام   
یکشنبه, 03 آبان 1394 ساعت 06:32

 

قطعنامه مورخ 24/02/1394

گردهمایی کانون های بازنشستگان صنعت آب و برق در گرگان
 
"حفظ کرامت و عزت و تأمین معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران و بهره گیری از نظرات و تجارب مفید آنها "
 
                                                                                             "از بیانات مقام معظم رهبری "
 
1- تقاضای عنایت مقام عالی وزارت و مدیران ارشد وزارت نیرو به بند8 سیاست‌های جدید نظام اداری ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در زمينه مسئله بازنشستگان و مستمري بگيران.
2 - درخواست حضور پررنگ و ثمر بخش، مقامات و مدیران ارشد وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصي، تابعه و همچنین کارشناسان خبره در امور بازنشستگی در جلسات گردهم آیی آتی کانون های بازنشستگی صنعت آب و برق.
3 - درخواست تداوم و ارتقاء و تجديد نظر در ارائه خدمات درمانی به بازنشستگان و مستمری بگیران و افراد تحت تكفل آنها همانند شاغلین و حضور نمایندگان کانون‌های بازنشستگان شرکت های مادرتخصصی،  در هنگام انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان با شرکت‌های بیمه و پیشنهاد ایجاد کلینیک‌های تخصصی درمراکز استان ها، همانند نهادها و سایرشرکت‌های معتبرو حمایت جامع از بیماران خاص و صعب العلاج ودرخواست حضور پزشک معتمد شرکت ها جهت بررسی نسخه های واخواهی شده بازنشستگان ازطرف بیمه مربوطه.
4 - یکسان سازی ارائه خدمات رفاهي، تفريحي، ورزشي و كمك هاي اهدايي نقدي و غير نقدي و هداياي ايام ويژه مذهبي و ملي و تاكيد بر حفظ كرامت و پايگاه بازنشستگان در جشن روز خانواده و تكريم بازنشستگان همسان شاعلین.
5- تشکر و قدردانی ویژه کلیه کانون‌های بازنشستگان صنعت آب و برق از مدیران عامل محترم شرکت‌ها و مؤسساتی که نهایت همکاری و مساعدت و حمایت را از کانون‌ها دارند.
6 - تاکید براستفاده از دانش تخصصی و توان علمی و تجربه بازنشستگان صنعت آب و برق با جلب نظر کارشناسی و مشورتی آنها در تهيه دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها و واگذاري امور آموزشي و نظارتي و مشاوره اي و مديريت اداره بخشي از مجموعه هاي ورزشي و تفريحي و مهمانسراها به كانون هاي بازنشستگان. 
7 - طرح موضوع پيش بيني و اختصاص رديف بودجه ساليانه براي كانون هاي بازنشستگان با عنايت به پيشنهاد كانون بازنشستگان سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور(پيش بيني 1000/1 بودجه جاري نهادها و وزارتخانه ها..)
در پايان و با عنايت به حسن توجه ويژه مقام عالی وزارت،  به جايگاه و حفظ عزت و كرامت بازنشستگان انتظاردارد، در طرح و يا فراهم نمودن مقدمات اصلاح و تصويب دو مورد پيشنهادي زير در هيئت محترم دولت جمهوري اسلامي ايران و يا تهيه لوايح قانوني و اخذ مجوز قانوني در اين زمينه از مجلس محترم شوراي اسلامي پيشقدم گردند:
الف- با عنايت به آراي صادره از سوي هيئت عمومي محترم ديوان عدالت اداري و مفاد قانون مديريت خدمات كشوري در خصوص ميزان افزايش ضريب ساليانه حقوق و دستمزد شاغلين و بازنشستگان براساس نرخ تورم واقعي اعلام شده از سوي بانك مركزي ايران و مركز آمار ايران.
ب- طرح موضوع نامه هاي بازنشستگان و تعدادي از كانون های بازنشستگان كشور به مقام معظم رهبري، رييس جمهور محترم، رييس محترم مجلس شوراي اسلامي و رياست صندوق بازنشستگي كشوري در خصوص تجديد نظر در حقوق و دستمزد بازنشستگان به ويژه بازنشستگان مشمول صندوق كشوري و همچنين هم سان سازي حقوق بازنشستگان و مستمري بگيران تامين اجتماعي.


آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 03 آبان 1394 ساعت 06:50
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

آخرین نظرات

محبوبترین ها

آخرین ارسالی ها

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت کانون چیست؟
 
شورای هماهنگی کانونها

بیوگرافی کانون

دیدنیهای جهان

خواص میوه ها وسبزیجات

روزنامه های صبح ایران

سن که رسید به پنجاه