تبلیغات
ساعت کانون

سامانه فیش حقوقی

کانون بازنشستگان وزارت نیرو

قوانین ، بخشنامه ها

مجموعه قوانین ومقررات بازنشستگی

با هم کمی بخندیم

نیروگاه ها را بشناسیم

اوقات شرعی

سایتهای جالب و مفید

لینک باکس

 

تازه ترین خبرها

برگزاری جشنواره بزرگ تجلیل از بازنشستگان و خانواده های آنان دی ماه 94

یگروز شاد در کنار طبیعت زیبای بهاری (خرداد94)+عکس

یا من اسمه  دوا وذکره شفا(بهار94) +عکس

بیست دومین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب و برق مهر 95 سمنان+عکس

 
 

قطعنامه بسیتمین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب وبرق(زنجان) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط نیک نام   
دوشنبه, 02 آذر 1394 ساعت 15:38

 

بسیتمین قطعنامه ،،،، بيستمين همايش سراسري كانونهاي بازنشستگان صنعت آب و برق

1394/08/16

 

قطعنامه بیستمین گردهم‌آیی کانون‌های بازنشستگان صنعت آب و برق
زنجان   9/7/94
 
1-    روسا و نمایندگان کانون‌ها ضمن اظهار و ابراز ناخشنودی خود از عدم حضور مقامات و مدیران ارشد وزارت نیرو در جلسات گردهم‌آیی انتظار و درخواست دارند مقامات ارشد و موثر در گردهم‌آیی‌های آتی حضور داشته باشند.


2-    پیشنهاد می‌شود وقوع حالت بازنشستگی در طي دوران مناسب منتهي به زمان بازنشستگي با آموزش هاي لازم جهت برنامه ريزي فرد درحال بازنشستگي به او ابلاغ و آگاهي لازم داده شود.


3-    با عنایت به تدوین آیین‌نامه ارتقای شان و منزلت بازنشستگان کشوری در شورای عالی بازنشستگان کشوری جهت تصویب در هیئت محترم وزیران كه مقرر گرديده، اجرای آن از تاریخ 1/1/1395 اجرا شود، از وزیر محترم تقاضا دارد قبل از تصویب آیین‌نامه مزبور، پیشنهاد تسری آن به بازنشستگان سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی مشمول سازمان تامین اجتماعی و از جمله وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه و وابسته در هیئت محترم دولت طرح و پیگیری فرمایند.


4-    وزارت نیرو و شرکت‌های زیر مجموعه حداقل سالی یکبار و در مناسبت‌های مختلف و با بر‌گزاری مراسم جشن از بازنشستگان قدیم و جدید تجلیل به عمل آورد.


5-    ارائه خدمات رفاهی ، تفریحی، ورزشی و کمک‌های نقدی و هدایای موردی در كليه شركت ها بصورت يكسان به بازنشستگان و موظفين در اعیاد مذهبی و ملی همانند شاغلین.


6-    خدمات درمانی و بیمه
الف : تداوم و ارتقاء در ارائه خدمات درمانی به بازنشستگان و مستمری بگیران و افراد تحت تکفل آنان همانند شاغلین  وپذیرش هزینه های مشاوره روان درمان.
ب : حمایت جامع از بازنشستگان و مستمری بگیران و افراد تحت تکفل مبتلا به بیماریهای خاص و صعب‌العلاج  و معلولین ذهنی و جسمی براساس متداول در بخشنامه‌های توان خواهان.
  ج : دعوت از نمایندگان کانون‌های بازنشستگان و مشارکت آنها در مذاکرات مربوط به بیمه تکمیلی، حادثه و عمر با شرکت‌های بیمه طرف قرارداد .
     د : تاسیس کلینیک‌های پزشکی تخصصی در مراکز استان‌ها همانند سایر دستگاههای اجرائی به منظور بهره‌مندی کارکنان و بازنشستگان و موظفین صنعت آب و برق .
    ه : قبول و شمول هزینه‌های مشاوره‌های رواندرمانی و خانواده و تحصیلی بازنشستگان و افراد تحت تکفل در قراردادهای بیمه تکمیلی .


7-    پیش بینی و تامين اعتبار برای هزینه‌های جاری و اداری کانون‌ها.


8-    صدور دستور پرداخت مابه التفاوت حق سنوات بازنشستگان به ویژه شرکت‌های تولید و توزیع نیروی برق در زمینه اضافه کاری و سایر مزایا که علی‌رغم نظر مثبت مجلس شورای اسلامی پرداخت نگردیده است.


9-    درخواست از دولت محترم جهت اصلاح احکام ترمیم حقوق بازنشستگان(اعم از صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی) براساس نرخ تورم از سال 1386 تا این تاریخ و پرداخت مطالبات ناشی از اصلاح احکام.
 
       علی دانش منفرد                                                           محمد هادی خالصی
رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت آب و برق       کانون بازنشستگان صنعت برق زنجان

 

 


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 02 آذر 1394 ساعت 15:49
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

آخرین نظرات

محبوبترین ها

آخرین ارسالی ها

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت کانون چیست؟
 
شورای هماهنگی کانونها

بیوگرافی کانون

دیدنیهای جهان

خواص میوه ها وسبزیجات

روزنامه های صبح ایران

سن که رسید به پنجاه