تبلیغات
سامانه فیش حقوقی

کانون بازنشستگان وزارت نیرو

قوانین ، بخشنامه ها

مجموعه قوانین ومقررات بازنشستگی

نیروگاه ها را بشناسیم

سایتهای جالب و مفید

 

تازه ترین خبرها

برگزاری جشنواره بزرگ تجلیل از بازنشستگان و خانواده های آنان دی ماه 94

یگروز شاد در کنار طبیعت زیبای بهاری (خرداد94)+عکس

یا من اسمه  دوا وذکره شفا(بهار94) +عکس

بیست دومین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب و برق مهر 95 سمنان+عکس

 
 

گردهمایی

گردهمایی صنعت آب و برق مهر 95 سمنان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط نیک نام   
پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 08:21

 

بیست دومین گردهمایی

سراسری کانون های صنعت آب و برق کشور

به میزبانی شورای هماهنگی کانون های صنعت آب وبرق استان سمنان برگزار شد

با تقدیم سلام وتشکر از میزبانی و برگزاری با شکوه گردهمایی سراسری بازنشستگان صنعت آب و برق که با همکاری صمیمانه شرکتهای آب و برق استان سمنان و هماهنگی کانونهای صنعت آب وبرق استان سمنان برگزار گردید .

کانون بازنشستگان نیروگاه شهید سلیمی نکا به نمایندگی از کلیه بازنشستگان نیروگاه نکا ، از برنامه ریزی عالی و هماهنگی و هم دلی همه دست اندرکاران پر تلاش این اجلاس صمیمانه تقدیر و قدر دانی مینماید .

باشد تا این نشستها ثمره پر باری برای تعالی جایگاه بازنشستگان صنعت آب و برق کشور و رفع معظلات انان ببار آورد .

هیئت مدیره کانون بازنشستگان نیروگاه شهید سلیمی نکا

 

عکسهایی از این اجلاس باشکوه95/7/15

قطعنامه بیست دومین گردهمایی کانونهای صنعت آب و برق کشور

 

سمنان 95/7/15

کلیک کنید


آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 14:43
 
بیست و یکمین گردهمایی کانونهای صنعت آب و برق کشور اذر 94 تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط نیک نام   
پنجشنبه, 03 دی 1394 ساعت 08:34

 

بیست و یکمین گردهمایی سراسری کانونهای صنعت آب وبرق کشور 

تهران 26 آذر   94

بنام خدا

بیست ویکمین گردهمایی کانونهای صنعت آب وبرق کشور در 26آذر 94 به میزبانی کانون آب وفاضلاب تهران در سالن آبگینه با حضور رواسای کانونهای صنعت آب برق سراسر کشور برگزار شد .

در این گردهمایی برای اولین بار یکی از مقامات بلند پایه وزارت نیرو جناب آقای محمودی قائم مقام وزیر نیرو شرکت داشتند .ایشان را جناب آقای مهندس مهاجری مدیر کل منابع انسانی وزارت نیرو و مشاور وزیر در امور بازنشستگان همراهی میکردند.

اولین سخنران این جلسه آقای مهندس دانش منفرد ریاست محترم کانون بازنشستگان صنعت آب وبرق کشور بوده اند ایشان مطالبی را در خصوص جایگاه و منزلت بازنشستگان و نگاه ارزشی از دیدگاه مقام معظم رهبری ایراد فرمودند و تاکید داشتن اگر مسئولین فقط به نظر ایشان توجه کنند و انرا اجرا نمایند بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد .

بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بازنشستگان

1392/06/02

 

 بازنشستگان نیروی فعال کشور اندکی پیش هستند که تلاش کرده اند ، زحمت کشیده اند و بسیاری از آنان شب و روز و عمر و جوانی خود را صرف کار کرده اند و باید کشور به این تلاش و به این زحمت کشی مستمر دوران عمر پاسخ گوید . این را هم بدانیم که وضع فعلی بازنشستگان در واقع همیشه به صورت یک الگو در مقابل چشم کارکنان فعلی دولت قرار خواهد گرفت . هر چه وضع بازنشستگان کشور بهتر باشد ، کارکنان فعلی دولت ، با دلگرمی بیشتری کار خواهند کرد ، چون فردا که به آن وضع رسیدند ، اوضاعشان خوب خواهد گذشت . اگر خدای ناکرده نسبت به بازنشستگان بی اعتنایی ، بی احترامی و بی توجهی شود و آنها دچار مشکل شوند ، این آینه فردای کارکنان امروز خواهد بود . یعنی نگاه می کنند ، می بینند که فردایشان این است و از کار دلزده خواهند شد و به کارهای نامناسب با شغل خود روی خواهند آورد . لذا دستگاه دولتی باید به صورت اساسی به مسایل بازنشستگان ، بخصوص کسانی که در پوشش سازمان تامین اجتماعی وسازمانهای دولتی بیمه و تامین هستند ، توجه و به صورت ویژه به آنها رسیدگی کند .

 

سخنران بعدی جلسه جناب آقای مهندس محمودی قائم مقام وزیر نیرو بودند ایشان ضمن استقبال از سخنان رهبری و تاکید بر اجرای آن بدست آوردن راهکار مناسب برای رسیدن به این مهم را برگزاری همین همایشها و انعکاس نتایج آن به مقامات وزرات نیرو بر شمردن .خوشبختانه با حضور جناب آقای مهاجری مدیر کل منابع انسانی وزارت نیرو و مشاور محترم وزیر نیرو انشاالله مطالب عنوان شده در این همایش به سمع ونظر وزیر محترم نیرو خواهد رسید و ایشان با حمایت از بازنشستگان وزارت نیروبسیاری از معظلات انان حل خواهد گشت .

در جلسه پرسش و پاسخ این همایش تاکید بسیاری از مهمانان این همایش به عدم اجرایی بودن بخشنامه وزیر محترم نیرو بود .علرغم پر محتوا بودن بند های این بخشنامه به دلیل عدم وجودمحل  تامین مالی این بخشنامه اجرای آنرا از سوی مدیران مجموعه وزارت نیرو با مشکل مواجه کرده است . که درخواست کلیه حاضرین از جناب آقای مهاجری این بوده که در اجرایی کردن این بخشنامه تلاش کنند .

عکسهای این گردهمایی

قعطنامه بیست و یکم


آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 15:06
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 5

آخرین نظرات

محبوبترین ها

آخرین ارسالی ها

نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت کانون چیست؟
 
شورای هماهنگی کانونها

بیوگرافی کانون

دیدنیهای جهان

خواص میوه ها وسبزیجات

روزنامه های صبح ایران

سن که رسید به پنجاه